ConectaBalear, entre les 500 empreses líders en creixement empresarial durant 2023

ConectaBalear aconsegueix, per segon any consecutiu, rebre el reconeixement reservat a les 500 empreses líders en creixement empresarial al Espanya durant 2023. De fet és l’única manacorina que ho ha lograt. “La nit de dimarts, vam tenir l’honor de viatjar a Madrid per assistir a la prestigiosa gala anual de CEPYME500 i formar part del selecte grup, sent una de les tan sols quatre empreses de Balears seleccionades”, valoren Sebastià Riera i Joan Miquel Durán que van recollir presencialment el premi.

CEPYME500 és una iniciativa de Cepime que té com a objectiu identificar, seleccionar i promocionar les 500 empreses espanyoles que es destaquen pel seu excel·lent creixement empresarial. Les empreses són reconegudes no només pels seus impressionants resultats, sinó també per la seva capacitat per generar valor afegit, ocupació, innovació i projecció internacional.

Joan Miquel Durán, CEO de ConectaBalear, explica: “Rebre el premi CEPYME500 per segon any és un èxit significatiu a la nostra trajectòria empresarial. Aquest reconeixement ens impulsa a continuar creixent i a mantenir el nostre compromís amb l’excel·lència i la responsabilitat social corporativa”.

“Aquesta distinció és un testimoni del nostre compromís constant amb el treball en equip i aposta activa per la innovació al nostre camp. Estar inclosos al CEPYME500 és un honor que reflecteix el treball i la dedicació de tot el nostre equip. Això reforça la nostra determinació de continuar creixent, innovant i brindant un valor excepcional a tots els clients que confien en nosaltres”, han dit abans d’agraïr a Cepime per aquesta distinció “i a tot el nostre equip pel seu compromís. Seguirem esforçant-nos per assolir noves fites i contribuir a l’evolució positiva dels nostres serveis”.

Print Friendly, PDF & Email
Aquesta web utilitza cookies pròpies pel seu correcte funcionament. Les cookies són petits arxius de text que els llocs web que visita emmagatzemen al vostre navegador. Solen contenir un lloc web i un identificador. Ajuden a millorar la seva experiència mentre navega al nostre lloc web. En fer clic al botó Acceptar, dóna consentiment a l\'ús daquestes tecnologies i el processament de les seves dades per aquests propòsits.    Configurar y més informació
Privacidad